Bacieczki 123 - mapa

Domy - Bacieczki 123

Adres Powierzchnia domu
całkowita
Powierzchnia domu
użytkowa
Pow. uż.
Powierzchnia działki Działka Liczba pokoi Status Cena brutto Szczegóły
Dom nr 9
Bacieczki 123
138,53 m2 121,13 m2 ok. 296 m2 4 Dostępne
1 099 000 zł (9 073 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Dom nr 10
Bacieczki 123
138,53 m2 121,13 m2 ok. 258 m2 4 Sprzedane Zobacz więcej
Dom nr 11
Bacieczki 123
138,53 m2 121,13 m2 ok. 263 m2 4 Sprzedane Zobacz więcej
Dom nr 12
Bacieczki 123
138,53 m2 121,13 m2 ok. 269 m2 4 Sprzedane Zobacz więcej
Dom nr 13
Bacieczki 123
140,88 m2 122,15 m2 ok. 364 m2 4 Dostępne
1 199 000 zł (9 816 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej

Mieszkania - Bacieczki 123

Adres Powierzchnia mieszkania
użytkowa
Pow.
Powierzchnia ogrodu Ogród Pokoje Status Cena brutto Szczegóły
Budynek 1, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 34,90 m² 4 Dostępne
822 027 zł (9 300 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 1, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 30,83 m² 4 Dostępne
822 027 zł (9 300 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 2, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 30,06 m² 4 Dostępne
822 027 zł (9 300 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 2, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 153,26 m² 4 Rezerwacja
848 544 zł (9 600 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 3, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 26,61 m² 4 Dostępne
795 510 zł (9 000 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 3, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 24,00 m² 4 Dostępne
795 510 zł (9 000 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 4, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 24,00 m² 4 Dostępne
795 510 zł (9 000 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 4, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 144,14 m² 4 Dostępne
848 544 zł (9 600 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 5, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 26,62 m² 4 Dostępne
795 510 zł (9 000 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 5, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 24,00 m² 4 Dostępne
795 510 zł (9 000 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 6, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 24,00 m² 4 Dostępne
795 510 zł (9 000 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 6, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 144,61 m² 4 Dostępne
848 544 zł (9 600 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 7, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 37,74 m² 4 Rezerwacja
848 544 zł (9 600 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 7, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 33,03 m² 4 Dostępne
848 544 zł (9 600 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 8, m. 1
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 33,51 m² 4 Dostępne
848 544 zł (9 600 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
Budynek 8, m. 2
Bacieczki 123
88,39 m² ok. 165,05 m² 4 Rezerwacja
866 222 zł (9 800 zł/m2 )
Historia cen
Zobacz więcej
MGGM

Raz... Dwa... Trzy... Bacieczki!

Lubimy Bacieczki! I nasi klienci również lubią Bacieczki! W odstępie zaledwie kilku kroków,znajdziemy tu przestrzeń do życia, zabawy, nauki i wypoczynku. Bulwary, szkoła, sklepy, przedszkola – wszystkie te miejsca znajdują się w zasięgu zaledwie paru minut spokojnego spaceru.
To już nasza kolejna inwestycja w tym miejscu. Tym razem chcemy zaproponować kompleks budynków składający się z domów w zabudowie bliźniaczej, domu wolnostojącego oraz szesnastu mieszkań z ogrodami. Każdy lokal mieszkalny posiada niezależne wejście oraz składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap, spiżarnia oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdziemy dwie sypialnie, gabinet, łazienkę oraz pralnię. Do każdego mieszkania oprócz ogrodu, przynależy również miejsce postojowe.
I znowu postawiliśmy na klasyczną, elegancką architekturę, która została tak ciepło przyjęta w naszych wcześniejszych realizacjach. Przygotowując tą inwestycję, chcemy stworzyć przestrzeń w której mieszkańcy będą cieszyli się komfortem codziennego życia.

Dodatkowe koszty

Informacja o dodatkowych kosztach związanych z nabyciem nieruchomości:

1. Koszty notarialne i opłaty sądowe tj. zawarcia umowy deweloperskiej oraz aktu przenoszącego własność - wysokość uzależniona od wartości nieruchomości podstawa:

- Ustawa z dnia 14.02.1991 roku prawo o notariacie, tekst jednolity Dz. U. z 2024 roku, poz. 1001;