| Adres |
Powierzchnia domu całkowita |
Powierzchnia domu użytkowa Pow. uż. |
Powierzchnia działki Działka | Liczba pokoi | Status | Cena brutto | Szczegóły |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dom nr 9
Bacieczki 123
|
138,53 m2 | 121,13 m2 | ok. 296 m2 | 4 | Dostępne |
1 099 000 zł
(9 073 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Dom nr 10
Bacieczki 123
|
138,53 m2 | 121,13 m2 | ok. 258 m2 | 4 | Sprzedane | Zobacz więcej | |
|
Dom nr 11
Bacieczki 123
|
138,53 m2 | 121,13 m2 | ok. 263 m2 | 4 | Sprzedane | Zobacz więcej | |
|
Dom nr 12
Bacieczki 123
|
138,53 m2 | 121,13 m2 | ok. 269 m2 | 4 | Sprzedane | Zobacz więcej | |
|
Dom nr 13
Bacieczki 123
|
140,88 m2 | 122,15 m2 | ok. 364 m2 | 4 | Dostępne |
1 199 000 zł
(9 816 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
| Adres |
Powierzchnia mieszkania użytkowa Pow. |
Powierzchnia ogrodu Ogród | Pokoje | Status | Cena brutto | Szczegóły |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Budynek 1,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 34,90 m² | 4 | Dostępne |
822 027 zł
(9 300 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 1,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 30,83 m² | 4 | Dostępne |
822 027 zł
(9 300 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 2,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 30,06 m² | 4 | Dostępne |
822 027 zł
(9 300 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 2,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 153,26 m² | 4 | Rezerwacja |
848 544 zł
(9 600 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 3,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 26,61 m² | 4 | Dostępne |
795 510 zł
(9 000 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 3,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 24,00 m² | 4 | Dostępne |
795 510 zł
(9 000 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 4,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 24,00 m² | 4 | Dostępne |
795 510 zł
(9 000 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 4,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 144,14 m² | 4 | Dostępne |
848 544 zł
(9 600 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 5,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 26,62 m² | 4 | Dostępne |
795 510 zł
(9 000 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 5,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 24,00 m² | 4 | Dostępne |
795 510 zł
(9 000 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 6,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 24,00 m² | 4 | Dostępne |
795 510 zł
(9 000 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 6,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 144,61 m² | 4 | Dostępne |
848 544 zł
(9 600 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 7,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 37,74 m² | 4 | Rezerwacja |
848 544 zł
(9 600 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 7,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 33,03 m² | 4 | Dostępne |
848 544 zł
(9 600 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 8,
m. 1
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 33,51 m² | 4 | Dostępne |
848 544 zł
(9 600 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |
|
Budynek 8,
m. 2
Bacieczki 123
|
88,39 m² | ok. 165,05 m² | 4 | Rezerwacja |
866 222 zł
(9 800 zł/m2
)
|
Zobacz więcej |